Sohbete Bağlan

admin Ocak 30 2023 Chat Odaları, Genel

Türkiyenin İller Chat Odaları Yeni


Türkiyenin İller Chat Odaları Yeni

Sizler de kanal açabilirsiniz. Kanal açma ( oda açma ) şartlarımız, kanalınızda en az 1 sop, 2 aop olmalı ve 3 de kullanıcınız olmalıdır. Sizlerde diğğer illerdeki kullanıcılarımızla chat odaları ile kaynaşıp tanışabilirsiniz.

Galiba küçüklerimize güzel, iyi, doğru ve kültürden yoksun bir gelecek bırakmak üzereyiz. Bu konu her yaşta insanın internet kullanımı etkileyebilecek kadar büyük bir olumsuzluk örneğidir.

Kişi ne kadar bilinçli ve kültürlü olursa olsun böylece internet sayesinde bir kopukluk oluyor aile baglari bile kopma haline geliyor. Bence internet sadece is amacli kullanilmali.

Ama tabiki can sıkıntımız içinde sohbet sitelerine girmeliyiz.

 

Her Doğrunun mutlaka bir yanlışı olduğu gibi internetin de var. Ben interneti doğru yerde ve doğru zamanda kullanıldığında yararlıdır diyenlerdenim.

Sonuçta irade meselesi. Kimse kimseyi zorla internetin başına oturtmuyo sonuçta, fakat iller sohbet de kaçınılmazdır.

 

İnternet yararlı mı/zararlı mı? sorusunu bir kaç boyutta düşünmek gereklidir bana göre. Fakat izmir, istanbul, ankara gibi büyük illeri göz ardı etmemek gerekir. İnterneti eğer araç olarak kullanırsak, yani, bir konuda birşey aramak, bilgiye ulaşmak gibi şeyler için, araç olarak kullandığımızda fazla bir zararı olmayabilir.

 

Ama bu bir bağımlılık haline gelirse ki, o zaman zararının aşırılığı, orta da varsa bile bir yarar da bırakmaz. Yani, birşeyin fazlası o şey ne olursa olsun zarardır ve yararını yok eder. Herşey ölçüsünde güzeldir, öyle kalmalıdır da. Ölçünün kaçması, zararın başlaması demektir. Daha fazla kişiyle tanış, diğer illere akın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: www.OzluBilisim.Com